| Roxy_Racheta_1997 a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva.As vrea sa imi mai instalez jocuri pe telefon dar nu stiu ce,daca puteti dati-mi exemple de jocuri pe care te poti juca si fara net, plssss

Răspuns Câştigător
| VinHaus a răspuns:

Flappy Bird, Hungry Shark Evolution, Parking Mania, Geometry Dash, Gold Digger, BlackSmith HIT, Smashy City, Flail Rider, Traffic Racer si Traffic Rider, Can You Escape - Tower, ZigZag, Piano Tiles 2. Astea sunt jocuri care le-am jucat si mi-au placut. Sunt ceva jocuri pe aici, ai de unde alege. Bafta, distractie placuta!