| Yasmine1999 a întrebat:

ma scuzați ca pun întrebarea asta la aceasta categorie dar este mai accesata.
voiam sa va intreb dacă știți vreun program de descărcat muzica pentru iPhone, care nu necesita Internetul activat pentru a o asculta. am avut unul dar l-am șters din greseala și acum e cu bani

3 răspunsuri:
| ProAlex a răspuns:

Sincer nu ai cum, ca să descarci evident îți trebuie acces la internet.dar poți descărca muzica de pe internet

| Yasmine1999 explică (pentru ProAlex):

Pai, sa o descarc cu internet, dar sa o ascult fara. La asta ma refer

| ProAlex a răspuns:

Reset la telefon sau de nu îți cumpăr aplicația.dar îmi rămai dator.