| DaaLuLu a întrebat:

Mai am foarte putina memorie in calculator si am incercat Disk Cleanup. Acolo era sa bifez Temporary files, as vrea sa le sterg deoarece imi ocupa 8GB.
Credeti ca ar putea cumva sa afecteze jocurile, programele sau alte lucruri importante din calculator?

Dau funda celui mai bun raspuns. Sper ca e categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu-ti afecteaza nimic. In cel mai rau caz o sa se deschida vreun program mai greu. Poti sa le stergi si dupa cum ai spus ca ai 8GB chiar iti recomand. Inseamna ca nu ai mai curatit de muuuult timp laughing
Jocurile nu vor fi afectate in nici un fel si nici programele happy

| DaaLuLu explică (pentru N0xEterniS):

Ok, multumesc, funda!

1 răspuns: