| LeonardoDiCapra a întrebat:

Bună TPU!mai nou,mă cam plictisesc şi am început să joc GTA SA ( Grand Thaft Auto San Andreas ), şi nu pot trece de misiunea cu şcoala de şoferi,din cel de-al doi-lea oraş, în care mi se cere să ţin apăsat pe „W" şi „S" pentru a face o „gogoaşă" (cerc) cu roţile.Treaba este că am tot încercat şi nu merge!Mi se învarte maxim 5% din 100%,ceea ce e puţin, mie cerândumi-se atingerea lungimii de 70% din 100% din cerc.Întrebarea mea este: CUM POT TRECE DE ACEASTĂ MISIUNE?
Acord VOT+FUNDA
Iar pentru mai multe informaţii referitoare la întrebare mă puteţi contacta la id-ul meu de yahoo messenger : denis_bad_boy73

Răspuns Câştigător
| George9977 a răspuns:

Apesi "W" si "S" si una din sageti "stanga" sau "dreapta"...nu sunt sigur ca vorbesc de aceeasi misiune