| CristiGood a întrebat:

Buna TPU mi-am creat de curand un blog si nu prea stiu sa-l folosesc adica m-am blocat si am nevoie de ajutor.Am pus o bara de meniu si cand apas orice buton ma redirectioneaza catre o pagina goala:"Pagina pe care o căutaţi în acest blog nu există. " Cum pot crea o pagina, la care sa fii redirectionat cand apesi Contact sau alte butoane?
http://economicstar.blogspot.ro/carti

1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

De la Pages iti poti crea Blank page sau Weba ddress. Prima iti creaza o pagina pe care poti scrie tu ce vrei, a doua daca vrei printr-un buton sa trimiti la un alt site.