| Silviu765 a întrebat:

Mi-am downloadat Metin2.rospeed(new client) si cand dau sa mi-se conecteze la server scrie "Eroare la conectarea la server" ce sa fac? funda cui in spune

Răspuns Câştigător
| FabyKm5 a răspuns:

Se poate sa fie pentru catva timp blokat.Scoate GM bug din canale. Sigur o sati mearga eu joc mt2 fun si am asteptat sa scoata GM bug 11 zile. FUNDA?

1 răspuns:
| FireBoy a răspuns:

Cred ca sunt serverele blokate(adica nu mai merg), daca leai incercat pe toate atunci de aia nu mergwinking