| Dydulylu a întrebat:

Buna TPU... mi-am facut astazi un id nou, iar cand adaug pe cineva la prieteni imi scrie: your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeded. Please check your Messenger List later. Ce pot face? Imi zice asta de dimineata...am incercat de n ori pana acum.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu poti sa adaugi pe un ID-nou mai mult de 5-6 persoane pe zi! In fiecare zi bagi cate 5 persoane, doar asa merge ->pentru a prevenii flood-ul pe yahoo.