| Pecheanu_Cosmin_2000 a întrebat:

Mi-am facut cont pe serverul de samp 0.3x Gta Pro Romania si nu prea ma descurc.Imi puteti spune cum sa incep sa castig bani?

Răspuns Câştigător
| SKillerQSama a răspuns:

Ai putea face eventuri si fa reclama pe facebook, skype, twitter, etc le arati ca serveru e tare sa fie eventuri de genul dva de-a v-ati ascunselea ca cine te gaseste primeste arme masini etc sau eventuri cu arme arunci mai multe arme si sa le prinda etc. sau cine face primul sa vina tank castiga tot asa la reclame pune poze cu masini rare tot felul de chestii tot asa sper ca te-am ajutat plz funda

1 răspuns:
| Pecheanu_Cosmin_2000 explică:

Samp 0.3x?