| AstroNoot a întrebat:

Mi-am facut un script pentru aim pe overwatch.Am jucat numai Widowmaker pe un cont secundar.Am jucat competitive si am intrat in top 500 cu un cont de level 27...De doua saptamani nimeni nu a zis nimic.Am primit multe mesaje pentru a intra in anumite echipe pe post de sniper, DPS.Am incercat sa le explic situatia, dar majoritatea cred ca glumesc...Sa profit de situatie si sa ma bag, sau sa ma opresc?

Răspuns Câştigător
| William1000 a răspuns:

Sa trisezi este foarte rau si o dovada de disperare pentru castig. Mai bine joaca corect si o sa vezi ca te simti mult mai bine fiindca ai castigat cu propriile aptitudini. La urma urmei mai bine pierzi cu onoare decat sa castigi cu minciuna.

| AstroNoot explică (pentru William1000):

Pai sunt destul de bun si fara hack-uri.Multi ma acuzau de cheating si inainte sa folosesc cu adevarat hack-urile laughing.Am decis sa ma las de ele.Mersi de ajutor

| William1000 a răspuns (pentru AstroNoot):

Stiu ca esti foarte bun. Adica ti-am vazut level-ul si e destul de mare

4 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Opreste-te de ce sa fii un plod care joaca cu hack? why? un joc il joci pentru amuzament sau pentru o stare.bun omori tot mare hacker, bun si? cand te-o prins te-o executat

| William1000 a răspuns:

Eu te stiu. Nu cred ca ai face asta. Dar iti sugerez sa te opresti. Nu de alta dar plata facuta in caz ca te prinde este foarte mare