| costisuruniuc a întrebat:

Mi-am facut un sv de metin2 si mi-a aparut o eroare enter full path name or return bin/sh sau ceva si nu stiu ce trebuie sa scriu. Funda

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Scrie "fsck" de 2 ori. Dupa aceea o sa apara mai multe chestii cu yes sau no (y/n) si dai yes la toate. Faci asta pana cand apare phase 1 si phase 2 sau pur si simplu pana cand se termina intrebarile. Dupa aceea scrii "fsck-y" de 2 ori si astepti pana se incarca.
Done!

2 răspunsuri:
| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Pai... la faza cu enter full path name inseamna sa scrie tot numele intreg patchului... si cu return bin inseamna intoarcetiva in bin

| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Cum se numeste serverul imi dai si mie GM please?big grin