| asfhss a întrebat:

Mi-am instalat GTA San Andreas si cand il deschid cand sa imi apara meniul imi da imaginea neagra.
Am laptop Asus K73S. Cine imi poate spune de ce nu imi merge FUNDA!

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

L; aptop-urile nu sunt pentru jocuri.Insa San Andreas nu este un joc asa pretentios.Deci incearca sa ii pui un crack si sa lasi setarile la low. Daca nu merge inseamna ca e de la sistemul tau.

| TheRunner a răspuns:

Da mi se intampla si mie... daca ai team viewr dai add la therunner.run1

| XDestroyX a răspuns:

E de vina placa video, poate e memoria prea mica, la gta san andreas iti trebuie minim 128 MB la placa video.

| asfhss explică (pentru XDestroyX):

Da ma are 1 GB memorie placa video.