| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat Watch Dogs pe pc si imi da o eroare :WATCH_DOGS requires that your graphics hardware be compatible with DirectX 11, and have the DirectX11 runtime installed. Am 64 de bitii! funda!

5 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Ba da grea engleza asta ma frate, asa si daca ai OS pe 64 bit ce? Zice ca jocu necesita o placa video cu DX 11 si windowsu tau sa aiba DX 11 updatat. E asa de greu? Ai o placa video care are dx 10 si care nu suporta unele jocuri pe dx 11 e asa greu de inteles? Alta placa video si rezolvi problema.

| VladyXR a răspuns:

Zi ce placa ai sa stiu daca suporta DirectX 11!

| anonim_4396 explică (pentru VladyXR):

Driver video: Nividia
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E6750 @ 2.66 GHZ 2.66 GHZ
Memorie ram: 2 gb
64 bit

| VladyXR a răspuns (pentru anonim_4396):

Am nevoei de modelul placii video, nu nVIDIA da-mi mai multe detalii despre placa video!

| TheShredderSilviu a răspuns:

Cauat pe google direct x 11, ar trebui sa rezolvi problema sau cauta in folderul jocului, orice joc are resursele necesare cand se instaleaza trebuie doar sa cauti pe acolo