| DanteeeeBeest a întrebat:

Mi-am luat SvR 2011 si imi spune ca trebuie sa iau online axxes pentru a juca online. Am folosit deja cele 7 zile de incercare. Exista vreo cale sa iau gratis acest tichet sau trebuie neaparat sa il cumpar cu ajutorul unui card?

2 răspunsuri:
| torresbydragos a răspuns:

Daca l-ai cumpaat o sa gasesti in cutia lui un cod pe care il introduci in joc si gata. daca nu l-ai cumparat atunci cumpara-l.

| DanteeeeBeest explică (pentru torresbydragos):

Stiu trebuie sa il cumpar si dupa accea introduc codul. Eu intrebam daca mai e si alta solutie sa cumpar (fara bani)