| FieraruDinMap2 a întrebat:

Mi-am uitat parola la depozitul de pe Metin2 si as vrea sa o recuperez. Tin sa mentionez ca nu am acces la adresa de e-mail deoarece cei de la yahoo au blocat conturile inactive, inclusiv pe al meu. Am incercat sa trimit tickete la staff-ul lor dar fara folos. Dupa mai multe intrebari despre cont imi ziceau sa contactez un GA pe un site intr-o camera asemanatoare cu una a discordului. Acolo eram doar eu si inca un baiat cu o problema asemanatoare. Totusi, as putea sa imi recuperez parola de la depozit? (Imi cer scuze pentru intrebarea foarte lunga.)

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Parola de la depozit este o informatie confidentiala care nu poate fi obtinuta de oricine. aceasta se poate afla doar pe email pentru ca e ca si cum te-ai duce la gm si ai intrebare care e parola la contul x (x fiind id de utilizator). poti incerca pe mirc sa dai de staff mai indulgent sau credul insa sunt slabe sansele sa primesti informatii confidentiale fara dovada ca tu esti proprietarul