| Sarmala a întrebat:

Mi s-a inchis yahoo-ul si aveam niste date importante pe el. Parca imi vine sa plang. Uit pentru cateva minute si cand imi amintesc imi vine sa plang! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Incerc sa imi dau seama daca vorbesti serios, sau ne iei la misto. Daca ai date asa de importante, oriunde in calculatror ar fi bine sa ai grija sa le faci backup data viitoare. Cat despre problema de fata, nu it mai face griji. Orice date pot fi recuperate daca stii cum. Contacteaz-i pe cei de la Yahoo. Sa it para rau daca pierzi poze, pentru ca alea sunt momente unice ce nu se vor mai intampla. Orice altceva, lasa. Asta e. Fi mai atent data viitoare.

| Sarmala explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Am 13 ani si e vorba despre ceva conturi(acele date)

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Sarmala):

Ok, ai incercat sa ito recuperezi datele de la jocurile respective (sau pentru ce ai facut tu cont)? E posibil sa le poti recupera de acolo.

| Sarmala explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

S-a rezolvat totul. Le-am trimis poza cu buletinul lui taica-miu big grin. Daca voiam sa schimb adresa de email imi cerea sa ma duc pe vechea adresa

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Sarmala):

Vezi? Exista o solutie la orice problema. Trebuie doar sa o descoperim happy

| Sarmala explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Am gradul de junior si nu iti pot trimite mesaje =(