| xAnonimBlack a întrebat:

nu stiti un Counter strike source bun? adica sa imi pot schimba numele, sa pot intra pe servere counter strike source. Imi lasati link download. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Si_AtAt_ZeBa_1998 a răspuns:

O noua comunitate, una unita, plina de profesionalism si seriozitate. Detinem la momentul actual, 3 servere de Counter Strike [ Cautam detinatori ], Un server de SA:MP RPG, un uimitor forum, si un staff bine pus la punct, si capabil! Avem viitor, de ce sa nu ni te alaturi si tu? Incearca, comunitatea HitGames [ www.hitgames.rp ] SA:MP IP : 86.120.138.4:7777 // Va asteptam!

| xAnonimBlack explică (pentru Si_AtAt_ZeBa_1998):

Sigur o sa ma alatur. dar eu intrebam de counter strike source, pentru ca mi-am downloadat cs:s dar nu pot nici sa schimb numele nici sa intru online pe servere de cs:s, daca poti sa imi dai un link download de un counter strike source bun big grin si o sa intru pe cv server! multumesc big grin