| Stephh a întrebat:

Bună TPU:o3! Vroiam să vă întreb DACĂ Metin2 ValMondial este încă îNCHIS. Dacă DA,ştiţi când se deschide? Dacă NU, de ce nu merge site-ul "original"? Răspunsuri RAPIDEE!
2.Cum se numeşte această melodie:http://www.youtube.com/watch?v=_hoTinle6lk.Merci:DFundă

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Din pacate valmondial este inchis. Nu stiu cand se va deschide si nu stiu nici melodia

| NaruToNR1 a răspuns:

Metinu este deschis. Doar ca si-a schimbat numele in Metin2 Happy. Funda?

| ThatsMethod a răspuns:

S-a inchis. Este o versiune ocolitoare a ValMondialu-lui. El se numeste MedieVal.