| Rukiro a întrebat:

Pe orce Metin2 as intra imi apare o eroare cand intru pe character mi se inchide metinul si apar multe? si jos sa aleg ma pune sa aleg yes or no.Intrebarea mea este ce sa fac sa nu mai apara eroare si sam mearga metinul?

2 răspunsuri:
| Damon99 a răspuns:

Sa scoti windows farmework daca iti apare aceasta eoare (0xc0000135)

| Rukiro explică:

Imi apare o eroare cu multe? si ma pune jos sa aleg yes or no.Deci cum pot sa fac sam mearga sa nu se mai inchida.