| Andreea8999 a întrebat:

Bună TPU, pentru cei care aveți Fivem ( pentru gta 5 ) nu știți cum pot schimba sexul caracterului? Adică pe fiecare server pe care întru îmi da doar caracter de baiat. si faza e ca nu știu cum sa schimb caracterul în fata.Ma poate ajuta cineva cu un video ceva? Videoul sa fie legat de fivem nu de gta online.

3 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

In general la prima logare pe server daca esti atenta a-ti va da o casuta/caseta cu configurarea carcaterului male/female si de acolo personalizezi cum vrei par lung/scurt culoarea si asa mai departe.
Putine servere care nu au acesta configuratie doar trebuie sa fi atenta prima logare si atunci apare la unele servere doar atunci e posibil configurarea caracterului dupa nu vei mai putea dar sunt servare care permit asta si dupa.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Ai reusit schimbarea caracterului?

| Andreea8999 explică (pentru Mihai0101):

Da am reușitlaughing mulțumesc pentru răspuns