| Vladimir10 a întrebat:

pentru cei care joaca,,top eleven,, am dat pe win tokens si trebuia sa downloadez crossfire,un joc, ca sa imi dea 8 tokens,si mi-am facut cont,mi-am descarcat jocul, m-am jucat si nu m-a dat nimic. Unde sunt tokeni mei!?!? Va rog din suflet sa ma ajutati! Funda + Vot! Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Aceste reclame sunt facut la foarte multe jocuri, aplicatii si programe chiar si altele.
Deci sant de fatada, pentru ca unii de exemplu poate le place crossfire si joaca acolo si baga bani in crossfire iar aia de la crossfire le da bani la astia de pe topeleven pentru reclama.

3 răspunsuri:
| Vladimir10 explică (pentru Ovydiw):

Deci nu primesc nimic?sad

| Ovydiw a răspuns:

Nu, sant hoti, numai daca bagi bani in joc iti da...

| Vladimir10 explică (pentru Ovydiw):

OK,mersi de raspunsbig grin