| Laurentiu_Andrei_1990 a întrebat:

pentru cei ce cunosc hackurile Cheat Engine si Art Money pro.
Vreau sa hackez un joc pe Steam am reusit sa trec de Steam Guard doar ca a intervenit o problema. sad am pus la bani 999... m imi arata ca am bani dar nu ii pot folosi "No enough money" exista vreo rezolvare?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ionuț20074 a răspuns:

Salut
Nu prea ai cum să fraeresti stem-ul
E si foarte riscant, deoarece programatorii au acces la contul tau, si e posibil sa primești ban permanent fara sa recuperezi vreun item sau joc
Daca vrei jocuri faine si gratis ieșit in 2016-2017 încearcă GamesFree26
Sper că te-am ajutat

| Laurentiu_Andrei_1990 explică (pentru Ionuț20074):

Nu omule. eu vb de bani in joc. sa cunpar iteme. bla bla. imi arata ca ii am dar nu pot cumpara nimic de ei. exista vreo solutie sa ii pot folosi? ^_^ nu ma intereseaza pe mine steamul sau jocurile de pe el...