| cryyysss a întrebat:

placa video ASUS Nvidia GF210 PCI- E 2.0 512MB DDR3 - 64bit - EN210SILD512D3LPV2.
are doua mufe pentru doua monitoare?
si inca ceva, suporta jocuri noi cum ar fi lineage (ma refer la noul lineage 2), nfs carbon (nu demo) sau metin2?
si este convenabil sa o iau la pretul de 134.99 ron? (noua)
help please! dau fundoi.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-mi spui denumirea placii de baza a computerului iti recomand eu o placa convenabila. S-ar putea ca placa de baza sa nu suporte DDR 3 cum este aceasta placa video.

| cryyysss explică (pentru Salontanul):

Nu suporta rami ddr3..am rami ddr2 pe placa de baza, nu prea ma pricep eu la pc-uri, nu stiu ce placa de baza este.
oricum nu este prea buna...am gasit o placa video hd 4870 cu biti 388 si 512 mb...MULTI MI-AU ZIS CA ESTE BUNICICA PLACA ASTA VIDEO happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Hai sa facem sa fie bine si sa nu fie rau, vorba unui prieten de-al meu.
Ia programelul CPU-Z si instaleaza-l: http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/CPU-Z.shtml
Apoi te uiti si-mi spui ce nume are mainboard. Acolo iti va apare imaginea ca aici: http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
Apoi mai discutam.