| catalinalina a întrebat:

Problema urgenta. Acum 10 minute cineva a incercat sa imi fure contul pe darkorbit, iar eu reuseam sa ma loghez doar pe pagina principala. Am schimbat atunci pe moment numele si parola, am urmarit pana a murit si am dat log out si la deconectat si pe el, apoi am intrat repede si i-am mai schimbat odata numele si parola. In momentul de fata am reusit sa ma loghez si pe pagina principala si pe harta. Mai departe exista posibilitatea sa mi-l ia iar?

Răspuns Câştigător
| Ionescu417 a răspuns:

Sall pai daca ai schimbat numele si parola nu cred ca o sati mai sparga iar contul pune si tu o parola complicata cu cifre liter si hesti din astea sa fie foarte grea bafta funda pls

| catalinalina explică (pentru Ionescu417):

Si deci nu mai are cum sa mi-l ia? acum 1 minut am schimbat si mailul, e bine?

2 răspunsuri:
| Ionescu417 a răspuns:

Da ie bine imi dai pls funda