| UserDeBucuresti a întrebat:

Buna TPU, puteti sa imi recomandați un cooler pentru un Samsung A70? Gen pentru jocuri, adica sa nu se mai încălzească telefonul? Am un a 70, si pana acum lipeam gheata pe el, si nu se incalzea foarte tare, cum facea inainte... Dar am renuntat la gheata, si vreau sa imi recomandați un cooler pentru un A70, sau pentru toate telefoanele. (Gheata pe care o lipeam eu pe telefon, era pusa in niste chesti de plastic). Am nevoie de un cooler, ca sa imi fie telefonul rece cand ma joc PUBG.

Răspuns Câştigător
| Zartbitter a răspuns:

Majoritatea cooler-elor se potrivesc similar cu suporturile pentru telefon, deci nu prea contează ce telefon ai.

Însă recomand să nu iei varianta cea mai ieftină. Ideal undeva între 100-150 de lei, iar dacă ai buget poți să alegi și ceva mai scump, poate chiar și la 300 de lei.

Pe https://www.playsmartshop.ro/cooler/p100-150 găsești câteva opțiuni decente (am pus în link un filtru de preț la 100-150 de lei)