| Lucy0011 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti de unde pot lua FLappy Bird? nu-l mai gasesc pe Google Play si nu stiu de unde sa-l iau. Sper sa ma puteti ajuta! Dau Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OglindaDeVest a răspuns:

Buna Andreea, Am scris un articol aici despre unde poti descarca apk-ul Flappy Bird 1.3 pentru Android (fara virusi): http://oglindadevest.ro/......le-mobile/

2 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

Ai putea sa scrii pe Google Download flappy bird APK, iei APK-ul si il instalezi ca un joc normal, dupa te joci happy

| leonardrd a răspuns:

Dupa Mobogenie... Funda?