| Mersul a întrebat:

recent am bagat internet la calculator si am observat ca calculatorul merge mai greu si paginile de pe google se incarca greu (unele se incarca repede cum ar fi Youtube) iar pe telefon paginile se incarca instant si nu imi dau seama ce are. Sa fie oare virus? Tin sa precizez ca nu ma lasa sa instalez nici-un antivirus din cauza incarcarii foarte lente ba chiar crash de la google.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"calculatorul merge mai greu... Dau FUNDA!"

de fapt nu fundă trebuie să dai ci să-ți dai niște memorie ram sau un ssd in lor de hd sau poate alt pc (cred că e slăbuț). Așa să fie?