| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU. Recent, am cumparat Grand Theft Auto 3 (pe scurt, GTA 3) de pe Steam, la oferta cu inca cateva GTA-uri. M-am jucat o saptamana pe el, apoi m-am jucat si alte jocuri, iar acum, dupa 2 saptamani, nu mai merge. Cand dau dublu-click pe iconita, si pe Desktop, si in folder-ul Steam si pe steam, se aprinde jocul, dar nu apare nimic. In Task Manager si pe steam, arata ca jocul este pornit, dar nu e. Am incercat un patch 1.1 dar nu merge. Ajutati-ma va rog, nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| HSM a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si sa il instalezi,daca nici asa nu merge, acolo la steam, dai click dreapta pe joc, setari avansate, fisiere locale si verifica integritatea fisierelor...te descurci tu de aici. Apropo daca vrei sa te joci si samp iti pot oferi aici un server:

Tocmai ce ne-am infiintat, haide si tu si vei primi de toate, cauta-l pe HSMax

HostName: RFX-GAMING: RPG Server [0.3x]
Address: 188.241.194.207:7777
Players: 30 / 50
Ping: 23
Mode: RFX RPG v0.1
Map: San Andreas

| Lighter a răspuns (pentru HSM):

Am facut ce ai zis tu, imi zice ca imi lipsesc 49 de file. Acum ce fac? Da ca de dezinstalat, apoi instalat la loc nu merge, ce fac?

1 răspuns: