| anonim_4396 a întrebat:

Recent, mi-am amintit de un joc care-l jucam in copilarie si sincera sa fiu nu imi amintesc cum se numea. In joc, eram un copil care facea farse unui batran. Eram in casa lui ii puneam tot felul de lucruri iar cand el venea eu ma ascundeam. Stie cineva cum se numeste?

2 răspunsuri:
| safir_8545 a răspuns:

Se numeste (vecinul) in romana si eu ma jucam trebuia sa ii fac farse la un batran si am avut si 2 si 1
bafta'

| safir_8545 a răspuns:

A ba nu scuze se numeste NIGHTMARE sryy asa credeam ca se numeste dar se numeste (NIGHTMARE) eu l-am jucat si pe 1 si pe 2
happy