| Ghioca_Lucian_Marian_1990 a întrebat:

Recent mi-am downloadat metin2.ro.Am level 13 dar asta nu conteaza,ce conteaza este faptul ca nu stiu cum sa fac magii(vraji)nu radeti de mine ca nu stiu.Funda

8 răspunsuri:
| joda14 a răspuns:

Pai e simplu apesi C parca si te duci la amgi dar trebuie sa le ++ la 1 casa iti mearga si te duci la gardieni sunt multi intr-un sir si depinde ce mag vrei sunt 2 tipuri la fiecare raz, ninja, saman si sura si iti alegiacolo mai departe inveti tu

| game09 a răspuns:

Salut. Pentru mergi la pazinici aia acolo sunt mgiile dupa aceea dai pe,, C " si dai la magii si iti pui punctele si gata big grin bafta

| Ghioca_Lucian_Marian_1990 explică (pentru game09):

Frate pai dau pe paznic nimic. Dupa aceea dau pe C si dupa aia?

| game09 a răspuns (pentru Ghioca_Lucian_Marian_1990):

Nu pe pazic mane pe aia acolo is mai multi unu langa altii dai pe c selectezi pe magi si pui punctele

| SoRyN1998 a răspuns:

Pai, sunt un fel de luptatori (de genul... gardianului din centrul orasului) de obicei sunt in oras in fata unor cladiri. Sper ca te-am ajutat FUNDA PLEASE!

| xbL4ackAnGeLx a răspuns:

Sall. DEPINDE CE CARACTER ESTI.Sunt multi gardieni asezati unu langa altul iti va arata o sageata catre el si iti alegi daca vrei sa fi tare in dueluri alege primul gardian daca vrei sa fi tare in dueluri si la crescut alege al doilea gardian doar ca are putine dezavantaje. Funda?

| Fre3Style2012 a răspuns:

Du-te in oras la gardianul din centrul orasului.Stai cu fata inspre magazin general.du-te la stanga si ai sa gasesti niste invatatori. TE SFATUIESC SA ALEGI MAGII PE CORP big grin. sper ca am fost de folos

| Ghioca_Lucian_Marian_1990 explică (pentru Fre3Style2012):

Pai dau pe ei si nu-mi apare nimic