| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU revin caut un joc online FARA DOWNALD! am mai pus odata intrebarea asta si mi-a raspus cineva si eu credeam ca este online si i-am dat funda. in fine va rog frumos un joc ceva genu o viata virtuala dar sa fie ONLINE FARA DOWNALD!

Răspuns Câştigător
| raducuu a răspuns:

Our world, club penguin, super hereos, transfomicebig grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Our wold joc ceja si club penguin am vrut sa joc dar ma razgandisem dar de restul nu stiam sa le vad si dupa aia vad cu funditawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi ultimul joc chiar imi place big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Woozworld deja joc si este cel mai bun joc pe care l-am jucat vreodata iubesc woozworld dor ca cate odata ma mai plictisesc si de aia.

| Razvan22 a răspuns:

Woozworld,the sims social, ourworld, pandanda