| TaviONE a întrebat:

Buna TPU.ro
Era un joc cu 4-5 panouri cu fețe de infractori care trebuiau sa fie impuscati. Are cineva idee cum se numeste acel joc?

5 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Descrierea ta seamana cu Hogan's Alley de pe platforma Nintendo Entertainment System (NES) sau "terminatoare" - cum le mai ziceam noi romanii happy Era vorba de o consola chinezeasca in care il conectai la TV, bagai discheta galbena care avea un cicuit tip chip inauntru si avea atasat 2 joystick-uri cu butoane care se stricau tot timpul si optional un Gun (pistol) in care impuscai rate. Funda daca e acesta!

| TaviONE explică (pentru BBJHHRUGs):

Da este si acesta dar era si acela cu 4-5 panouri gri cu fete care avea si un sunet specific pe PC, eu acela il caut.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru TaviONE):

Sa fie oare cumva Virtua Cop 2 si pe fundal se auzea "Rilod" (Reload)?

| TaviONE explică (pentru BBJHHRUGs):

Nu nu este, nu era cu masini.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru TaviONE):

Hhhmmm! Ma pui pe ganduri. Da-ne mai multe detalii.