| EcstasyW a întrebat:

se poate sa imi fac un id dar nu pe site-ul de la yahoo adica in loc de yahoo.com sa fie alfel nu stiu se poate? daca puteti sa-mi dati si sitebig grin scuzati categoria n-am stiut

Răspuns Câştigător
| andrea29 a răspuns:

Da, se poate! de ex se poate : @rocketmail.com
@gmail.com
(am dat doar doua exemple)
CUM SA LE GASESTI?
In primul rand te duci sa-ti faci un ID nou dupa acest pas completezi datele, dupa care acoo unde trebuie sati scrii e-mailul (nou) este o sageata langa unde scrie yahoo.com apasa pe acea sageata si o sa-ti apara optiunile
SPER CA TE-AM AJUTAT!