| GFantastikBaby a întrebat:

Buna TPU si o primavara minunata tuturor! >:d< Am o intrebare, pentru baieti in special, dar si pentru fete. Cred ca ati auzit de jocul Counter Strike. Am auzit ca se joaca pe servere si ca e un joc cu impuscaturi. Ce joc e asta? Cum se joaca?

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

CS este 100% diferit de metin2 laughing am auzit inca una happy
Counter Strike se poate juca si online si cu boti (tu singur cu oameni controlati de pc )
Sunt 2 echipe: Teroristi si Enti Teroristi si fiecare are 4 clase de caracter.
Anti tero trebuie sa transporte detinutii la o baza un hartile CS iar teroristi trebuie sa ii pazeasca. Odata ajunsi civilii la baza anti tero castiga runda. De asemenea pot castiga la fel si teroristii prin eliminarea fiecarui soldat rival
Teroristii trebuie sa planteze bombe in hartile DE, iar anti tero trebuie sa pazeasca locurile. O data explodata bomba teroristii castiga runda. Mai sunt si alte tipuri de harti fara nici un scop unde echipa castiga prin eliminarea tuturor adversarilor
AWP: lupta cu sniperul
FY : lupta in arena
HE: lupta cu grenazi
KN: lupta cu cutit
ZM: aici este ceva mai diferit: toti fac echipa si unul ditre ei se va transforma in monstru: daca monstrul infecteaza un om se trasnforma si el iar daca reusesc sa ii infecteze pe toti castiga
daca soldatii ucid toti mostrii, castiga

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E asemanator metin2. Funda? am rasp prima, nu uitawinking