| lorena1gianinak a întrebat:

Bună TPU și Paște fericit! Am și eu o întrebare pentru voi. Aseară m-am uitat pe laptop la un film și totul a mers cum trebuie. Astăzi cand l-am deschis și am întrat pe YouTube mi-a apărut ca nu am conexiune la internet, desi telefoanele mele au conexiune și merg foarte bine. Am încercat sa îl reconectez și nu merge. Pur și simplu îmi arata ca nu exista rețele wifi și când dau sa apasă pe wifi nu pot. Pot sa activez doar modul avion ca wifi nu merge. Și când întru în setări la wifi acolo ma scoate de pe pagina fără sa apăs pe ceva. Apăs pe el dar nu se întâmplă absolut nimic.

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cablu de lan so descarcat antivorus. Ti-a facut site-ul de pe care era filmul un "cadou".

| lorena1gianinak explică (pentru Wr3nch):

Cumetre sa mor și eu și tu dacă am înțeles ceva din ce ai scris? Mai treci și tu pe la școală te rog sau măcar numai da "sfaturi"

| Wr3nch a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Cablu de la si descarcat antivirus cumetre. Da si tu un ban in loc sa piratezi filme si nu o sa mai ai ''surprize''.

| lorena1gianinak explică (pentru Wr3nch):

Nu piratam filme în mm, era un film online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleazati windows-ul din nou. Daca sa zicem ca e aceeasi problema da-mi detaliile laptopului.

| lorena1gianinak explică (pentru anonim_4396):

Cum instalez Windows-ul? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Cauta in bara de cautare de la windows Resset This PC. de acolo urmezi pasii si selectezi sa pastrezi fisierele. se va reinstala windows-ul. Pot face video daca ai nevoie.