| mihai1111111111111111 a întrebat:

Buna TPU... spuneti-mi cateva jocuri rally care se joaca in 2 de la tastatura cum era acel joc din 2000 rally championship. dar e vechi spuneti-mi ceva mai noi si se joaca in 2 de pe tastatura pentru cel mai bun joc dau funda...

1 răspuns:
| alaska11 a răspuns:

Salut! este un joc cu masini care se joaca in doi si in unu se poate juca si cu joystick daca ai.regulile dai la unul sau la 2 playeri si iti alegi masina (daca o ai deblocata daca nu o deblochezi la misiuni)ele au puteri de ex(furii puterea altei masini, de faci invizibil, il tragi pe cel din fata in spatele tau etc.)au si nitro si ca un fel de nitro de pe care zbori cand dai o putere iti dispare si ca sa mai ai una trebuie sa iei ceva de genul ca un S si la nitro ca un tub si mai sunt si obstacole ulei (mergi mai greu) pana la masina(dureaza cateva sec)si cam atat! bafta sper sa-ti placa! funda?