| VladGangstaBoy a întrebat:

spuneti-mi ce jocuri faine merg pe un pc cu urmatoarele configuratii:

-procesor amd athlon ii x2 240 2.8ghz

-sistem de operare pe 32 bit

-2 gb ram

-placa video ati radeon hd 4300/4500 series de 1274MB
Va roooooog, am nevoie de ajutor urgenta! Ofer

Răspuns Câştigător
| Ex3cuTiOn a răspuns:

Mda.Pt calculatorul tau ti-as da peste 2 milioane de jocurilaughing.Ti le dau pe cele care le cred eu ca sunt cu adevarat bune si cu o grafica pe masura.
Mirrors Edge
Assassins Creed(1, 2,3, 4)
Prince of Persia(1, 2,3, 4,5)
Fifa 2012
Pes 2012
Call of duty Modern Warfare3
Need For Speed Hot Pursuit2
Need For Speed The Run
Max Payne(3, 4,5)
Tom Clancy's(3, 4,5)
Tomb Raider(1, 2,3, 4)
Prototype(1,2)-absolut fenomenal jocu:X:X
Elder Scrolls
Mass Effect 3
Duke Nukem Forever
Hitman 5
The Wheelman
Mai sunt foarte multe daca mai vrei subscribe si iti mai daubig grin

| VladGangstaBoy explică (pentru Ex3cuTiOn):

Frate,mersi mult da sa stii ca la max payne n-a aparut nici 3 da mai 4 si 5 in rest jocuri bune din ce-am auzit si am mai si jucat din ele! P.S. ai funda!

| Ex3cuTiOn a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

Naah.nu am stiut.am scris aproape tot c am jucat eu si mi-a placut...am jucat numa 5 eu si am crezut ca mai sunt si altele.
Daca mai vrei si alte jocuri subscribe k eu iti dau cu mare placere.