| Anonima2412 a întrebat:

Buna TPUhappy Stie cineva cum pot sa deschid din nou o tableta Samsung Tab A caruia i-am pus cod format din cifre acum catva timp si nu mai stiu codul? Sunt câteva luni de cand nu pot folosi tableta pentru ca nu mai stiu codul! Daca e vorba de restartare...stie cineva sa ma ajute sa o restartez? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Mateanul a răspuns:

Sunt mai multe metode. Cea mai usoara ar fi resetarea. Da-mi mai multe detalii pentru a stii exact cum poate fi resetata. Poti incerca oricum sa-l inchizi/deschizi tinand apasat pe tasa volum up/ volum down si tasta home daca o ai. Daca intri in Recovery Mode ai acolo o optiune Wipe data.