| alexy19a a întrebat:

Stie cineva de ce nu mi se incarca un sv la counter strike 1.6 cand intru in el? Dau FUNDA! Uitati care este problema mea. Este serverul german [AGC] Zombie Plague,[AGC]Zombie Advanced si [AGC] Zombie Biohazard,[AGC](Server de cs normal). Aceste servere sunt toate pe (Adica cand e unul plin ma ridirectioneaza pe unul din celelalte servere, deci sunt toate pe un host). Acum 2 zile jucam pe AGC Zombie Plague si eram pe locul 2 in top dar, intr-o seara dintr-o data au inchis serverul si au facut modificari(Au adaugat AGC Zombie ADVANCED). Deci intrebarea mea TPU e de ce inainte ma lasa sa intru pe server si acum cand intru imi spune ca verifica conexiunea la server, conexiunea 1, 2, 3,4 si dupa imi zice ca nu stiu ce,, Failed". Cine stie de ce, si imi poat eexplica cum se rezolva problema dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iLL3GaLL a răspuns:

Au schimbat host-ul si au bagat un host care nu accepta Playeri din alte tarii (Romania) sau acel plugin nu accepta PC-ul tau.

| alexy19a explică (pentru iLL3GaLL):

Nu e asta. Pe serverul ala este varul meu admin ola_booOola si eu eram vip. eu donam 10 euro pe luna si el 15.

4 răspunsuri:
| alexy19a explică:

Deci problema s-a rezolvat. A fost schimbat host-ul si am primit ban timp de 3 zile pentru nu stiu ce.(am dat 10 000 de ammo la un jucator).
Mersi Marinica.winking

| alexy19a explică:

Nu Mersiwinking. Prefer acel server. Acum sunt admin. Am 120 de ore laughing.

| TudorAlexandru a răspuns:

Hai pe 178.157.85.244:28015 cel mai tare server de zombie plague