| UnicornsAreLove a întrebat:

Stiti niste jocuri ca WolfQuest sau FeralHeart? Adica sa ai un personaj care e animal si sa ai un obiectiv sau sa te poti juca multiplayer.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Paco_Pacco_1971 a răspuns:

Buna pai vezi tu eu joc ambele in fine faralheart nu ca e virusat dar ma rog vezi eu joc wolfquest multiplayer si trebuie sa iti faci un cont daca nu trebuie sa te joci normal dar la multiplayer e mai complicat bun si cand joci normal esti amenty mhontayn si apoi trebeiu sa gasesti pereche (mate) si o sa-ti apara inimi ca o sati trimita ceva mesaj si apoi treci la episodul 2 adica slong creck si trebuie sa deschizi mapa (M) si vezi ceva verde acolo iti alegi teritoriul si o sa trebuie sa marchezi cu perechea si apoi o sa ai patru puisori frumosi!happy Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| Popa_Ofelia_Daniela_1974 a răspuns:

Hello im name lilly what the wolfquest in single place fundita! 11