| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU sunt indragostit de jocurile mele din copilarie respectiv Fifa 98 si Fifa 2002, exista vreo posibilitate sa le achizitionez si acum sau sa le descarc de undeva? pe f.i.l.e.l.i.s.t nu sunt si sunt dispus si sa platesc insa nici pe steam nu sunt.

3 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Ceea ce cauti le am eu salvate pe un harddisk extern portabil de 1 TB de acum 11 ani. din pacate hardiscul este blocat. trebuie sa vad cum fac luna asta sa il duc la un centru de recuperarea datelor.

| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

Uite aici un link sper ca e bun, gasesti si alte jocuri in afara de Fifa https://jocuri20.com/? s=fifa&x=0&y=0

| EmilTraian95 explică (pentru Ionel_Ciprian_1987):

Nici urma de fifa 2002 sau 98