| wwg a întrebat:

Sunt nou. Am Spider Man The Amazing si imi merge un pic greu. Imi merge greu si pe cea mai mica rezolutie si am si setarile foarte mici. Ajutati-ma. Dau funda daca stiu cum se da.

2 răspunsuri:
| IF45e a răspuns:

Daca e pe cea mai mica rezolutie atunci inseamna ca e vina placii tale grafice asa ca te sfatuiesc ori so schimbi ori sa incerci sa faci un update la drivere ori poti cauta un program care sa te ajute.

| VladGH a răspuns:

Unde il ai? cum il ai? vezi si tu driverele video instaleaza Flash Player