| cancel a întrebat:

Sunt noua pe forum. Poate cineva sa-mi spuna de unde pot descarca jocuri java pt Samsung s5610, am mai incercat si alte site-uri dar de fiecare data cand descarc un joc imi spune "eroare fisierul jar descarcat incorect " va rog sa-mi spuneti si mie de ce face asa

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Înainte de toate, înțelege că astfel de jocuri nu mai sunt de actualitate, așa că nu se mai deranjează programatorii să le repare / actualizeze.

http://java.mob.org/screensize/240x320/samsung/