| GeOI a întrebat:

Buna TPU
Sunt un mare fan al minecraft-ului tekkit. Dupa cum stiti la technic
launcher imi cere nume si parola pe care le-am facut pe minecraft.net.Pe site ma lasa sa ma logez doar cu emailu.Pe joc cand bag numele si parola de la cont imi zice ca numele si parola nu sunt bune.De ce?
ajutati-ma si pe mine va rog!

3 răspunsuri:
| cristimini a răspuns:

S-ar putea sa nu trebuiasca sa scrii numele ci adresa de email incearca

| GuitaristManiacs a răspuns:

Iti dau un sfat... daca nu ai platit pentru minecraft nu o sa te lase sa joci asa deoarece mojang nu mai vrea ca minecraftul sa fie piratat Eu l-am cumparat si merita cumparat

| GeOI explică (pentru GuitaristManiacs):

Da...inteleg...mersi de sfat