| M4lky4 a întrebat:

Știu ca mai sunt niște intrebari de genu' dar am zis sa fac eu una să mă lămuresc. De unde pot cumpara si eu paysafecard? Din cate știu se gasesc la magazinele unde scrie Paypoint (unde reincarci cartela) Azi am fost la 2 magazine din alea și la primul mi-a zis ca nu au paysafe iar la al doilea a zis că nu știe ce e aia "paysafecard". Deci? Cum fac si unde mai ppt gasi paysafecard? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Pai la mine in falticeni este un magazin intreaba pe cineva care stie