| DAnc3 a întrebat:

tocmai am luat ban pe un server samp degeaba de la un admin prost. Exista vreo cale sa-mi scot banul? Am incercat sa-mi schimb ip-ul dar nu merge.

2 răspunsuri:
| Andrei4Lol a răspuns:

Daca ai ban pe Ip nu ai cum sal scoti decat daca ai net de la RDS.
Dar este probabil sa iti fii dat doar pe o perioada de timp.

| DAnc3 explică (pentru Andrei4Lol):

Mi l-a dat pe 19 zile si n-am de gand sa astept atata, net am de la romtelecom, da am schimbat ip-ul si cand am intrat nu se putea conecta la server.