| Alepa a întrebat:

Unde as putea face o reclamatie la un joc in care adminii nu isi fac treaba? Este un joc oficial nu fake. Multumesc.

3 răspunsuri:
| EnderALin a răspuns:

Ce joc?

| Alepa explică (pentru EnderALin):

Metin2 ro. Admini nu is fac treaba cum trebuie. Mi-au blocat un cont fara motiv. Si vreau sa ii reclam la un fel de OPC sau ceva de genul dar pentru jocuri pc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alepa):

Dar cate conturi de metin ai tu acolo?
Ca-i obligatoriu unul singur...ori tu spui ca ti-au blocat un cont, deci ai mai multe...adica ei te-au detectat ca ai trisat si ti-au blocat contul, pe dreptate si legalitate.