| Kassie a întrebat:

V-aţi jucat vreodată Sims? Care joc Sims e mai palpitant? Sims 3 Pets, Sims Medieval? Astept pareri si dau FUNDĂ. Apropo, cand apare Sims Supernatural? Stiu ca in septembrie, dar cand?

1 răspuns:
| ksuper31 a răspuns:

Da,as putea spune ca am jucat mult timp Sims 1, 2 si 3, dar nu vreau sa ma laud, asa ca o sa spun ca am jucat.Mie sincer mi-a placut cel mai mult Sims 3, original, fara expansion pack, dar daca tot insisti, mi-a placut mai mult Sims 3 Pets si Sims 2(all expansion packs).