| anonimulmut a întrebat:

Vă rog ajutati-mă, e legat de INSTAGRAM.
Mi-am facut cont acum doi ani când am avut un respectiv număr de telefon. Mi-am uitat parola și ași vrea să-mi șterg contul mai ales că sunt și conectată cu Facebook-ul la Instagram.
Când încerc sa-mi sterg contul imi cere parola, dar eu nu pot să mi-o schimb pentru că am celalalt numar de telefon vechi decat cel actual, iar atunci când vreau sa-mi resetez parola, imi cere sa pun un cod de la acel numar pe care eu nu-l mai am. Si ma enerveaza ca la Instagram nu-mi arata ca am vreun numar de telefon imi arata doar ca sunt conectata cu Facebook-ul. Macar daca stie cineva cum sa-mi pun email la contul de Instagram pentru a primi codul de resetare a parolii pe mail, ajutati-ma! Multumesc!

2 răspunsuri:
| ioanaioanaa355673382 a răspuns:

Nu stiu daca e bun raspunsul meu, dar in afara de acel numar de telefon ai avut vreo adresa de e-mail sau ceva? Stiu ca la YouTube poti adauga e-mail de recuperare sau ceva... Sau sa raspunzi la niste intrebari. Nu stiu exact cum e la Instagram, dar incerc si eu sa ajut.

| anonimulmut explică (pentru ioanaioanaa355673382):

Nup. Dar stai linistita! Am rezolvat. E ok totul. Iti voi pune raspunsul castigator! Merci mult!?