| tdy a întrebat:

Va rog, daca stie cineva cine care joacă Euro truck simulator 2 baltic sea. Pentru înregistrare pe steam sa pot intra si eu pe " world of truck" am nevoie de jocul cumparat pentru ceva cod sau pot si daca am jocul downloadat de pe un anume site.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Jocul trebuie cumparat pe steam. il descarci. apoi faci cum e in video-ul acesta si te poti juca online
https://www.youtube.com/watch?v=ZXYXjIgG5MQ

| MihaiValentin978 a răspuns:

Salut, da, trebuie sa platesti pentru joc pe steam, daca instalezi fara sa platesti nu o sa iti mearga, la World of Truck nu trebuie sa platesti ci trebuie sa faci un cont. Sper ca te-am ajutat!