| KidUToxiCc a întrebat:

Buna TPU va rog mult. Pentru cei ce se joaca lady popular., Care are sa imi dea un cont de lvl trecut de 7 big grinve rog din suflet puppy dog eyes. Va multumesc. Si va rog fara raspunsuri rele. love struckkiss

4 răspunsuri:
| KidUToxiCc explică:

Sa nu il publicati daca e imi trimiteti mesaj privat sau imi lasa-ti id-ul si va contactez eu...kiss

| KidUToxiCc explică:

Sa îmi lăsa-ți id-ul vostru sau trimitetim mesaj privat va rog sa nu il publicati puppy dog eyes

| Americanuu a răspuns (pentru KidUToxiCc):

Ce jo

| KidUToxiCc explică (pentru Americanuu):

Lady popular :d